מאמאמציאות

למה לשלם יקר כשאפשר בזול? קנייה מאיביי, אלי אקספרס ועוד...

אלי אקספרס

אלי אקספרס

התחל כאן! חיפוש ישיר באתר המכירות בין הגדולים בעולם. האתר מציע מגוון מוצרים מכל התחומים: תינוקות, אופנת נשים, אופנת גברים וכו’.

קישור ישיר לאתר אלי אקספרס לחץ כאן או על התמונה.

אלי אקספרס בעברית

אתר אלי אקספרס מוצע בהמון שפות היות והוא משתמש במנוע התרגום של גוגל על מנת להציג למשתמש את תוצאות החיפוש הרלוונטיות. במידה ולא מצאתם את שחיפשת באתר אלי אקספרס אתם מוזמנים לפנות לאתר הפייסבוק שלנו ופשוט לבקש את מה שאתם רוצים לחפש, אנחנו כבר נמצא לכם.

מבדיקות שמנו לב שהרבה אנשים מחפשים עלי אקספרס (עם האות ע’) ולא אלי אקספרס, הסירו דאגה מליבכם, אלי אקספרס ועלי אקספרס הם אותו הדבר, כנראה שהדבר נובע מבעלי האתר של עלי אקספרס המכונים עליבאבא ולא אליבאבא 🙂

קצת על אלי אקספרס

אלי אקספרס הינו אתר המאפשר ללקוחותיו לבצע רכישות מחו”ל במחירים של חו”ל. לרוכשים מציע אתר אלי אקספרס קנייה בטוחה, מנגון הגנה המאפשר לבקש את הכסף בחזרה במידה ולא קיבלתם את המוצר שרכשתם, התשלום באלי אקספרס מתבצע דרך כרטיס אשראי בלבד בשלב זה.

לאחרונה שיחררו עליבאבא – היוצרים של אלי אקספרס, אפליקציה לאנדרואיד המאפשרת חיפוש קל ונוח דרך הטלפון, האפליקציה מאפשרת בין היתר לראות התקדמות ההזמנה וגם להיות בקשר עם המוכר עד לקבלת המוצר. להורדת האפליקציה של אלי אקספרס לחצו כאן.

מאמאמציאות © 2016